BİZ KİMİZ ?

H er Kitap Yeni Bir Dünya Sloganı ile yayım hayatına başlayan İraniyat Yayınları, İran hakkında tarihi, kültürel, siyasi, toplumsal ve düşünce alanında araştırma ve çalışmalara destek olmak amacıyla faaliyet göstermektedir. Bu bağlamda; Yayınevimiz İran’ın çeşitli alanlarda en yetkin sanatçı, akademisyen ve bilim adamlarının önemli kitaplarının çevirileri, İran edebiyatının klasik eserleri, roman, öykü, şiir kitapları ve İran üzerine hazırlanan özgün telif eserlerle okurlarıyla buluşmaktadır.

" Her Kitap Yeni Bir Dünya "

“Her Kitap Yeni Bir Dünya” Sloganı ile yayım hayatına başlayan İraniyat Yayınları, İran hakkında tarihi, kültürel, siyasi, toplumsal ve düşünce alanında araştırma ve çalışmalara destek olmak amacıyla faaliyet göstermektedir. Bu bağlamda; Yayınevimiz İran’ın çeşitli alanlarda en yetkin sanatçı, akademisyen ve bilim adamlarının önemli kitaplarının çevirileri, İran edebiyatının klasik eserleri, roman, öykü, şiir kitapları ve İran üzerine hazırlanan özgün telif eserlerle okurlarıyla buluşmaktadır.

Sitemizde “Sahaf” bölümünde ikinci el eserler, prestij baskı eserler, edebiyat, tarih kitapları, başvuru eserleri gibi kitaplar çok uygun fiyatlarla satılmaktadır. Osmanlıca, Farsça ve Arapça eserlerin de yer aldığı koleksiyonlarımız çok uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.